ماجرای کات کردن آرتا و ربکا چیست؟ ماجرایی و شایعه ایی که با آنفالو‌کردن در اینستاگرام شده است!

ربکا قادری مدل جذاب و خوش چهره ی ایرانی است که اکنون در کشور ترکیه زندگی می کند، این مدل که ۲۲ سال دارد و بسیار زیبا است، دوست دختر آرتا میر حسینی می باشد که یکی از اعضای بند وانتونز و مدیر سایت شرط بندی و پیش بینی بازی های ورزشی به نام بتوون است. ما در این مقاله به بیوگرافی این دو جوان و ماجرای جدا شدن آن ها می پردازیم.

 

ربکا قادری

ربکا قادری متولد فروردین ماه سال ۱۳۷۷ در تهران می باشد. او اکنون ۲۲ سال دارد. او به عنوان یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه شناخته نی شود که به همراه دوست پسرش آرتا میر حسینی در شهر استانبول در کشور ترکیه زندگی می کرد.

قد ربکا قادری ۱۶۷ سانتی متر و وزن او حدود ۵۴ کیلوگرم است.

او زمانی که در ایران زندگی می کرد مدرک دیپلم گرافیک خود را گرفت و اکنون در کشور ترکیه دانشجوی رشته ی طراحی لباس و پارچه می باشد.

او در یکی از مصاحبه های خود می گوید که از سن کم و کودکی به کار مدلینگ علاقه بسیاری داشته است؛ به طوری که با ملحفه و پارچه برای خود لباس های دنباله دار درست می کرد. اکنون سه سال است که ربکا کار مدلینگ را به طور حرفه ای در کشور ترکیه انجام می دهد و به عنوان یکی از موفق ترین مدل های ساکن کشور ترکیه شناخته می شود.

آرتا و ربکا قادری

 

فیلم های ربکا قادری

ربکا قادری از زمان کودکی در تبلیغات تلویزیونی بازی کرده است که اکثر این تبلیغات در حیطه نوشت افزار و لوازم التحریر بودند.

این مدل زیبا و جذاب ایرانی فعالیت خود را در زمینه ی مدلینگ از سن کم آغاز کرده است و در نوجوانی با به اشتراک گذاشتن عکس هایی از چهره ی خود مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی و مانند اینستاگرام قرار گرفت و به این ترتیب در میان مردم مشهور شد.

ربکا قادری در مورد ورود به عرصه ی مدلینگ و طراحی لباس می گوید که دوستان و خانواده او همواره مشوق او بوده اند اما در ابتدای راه پدر و مادرش به دلیل وجود محدودیت های موجود در کشور ایران و غیر قانونی بودن این شغل مخالفت داشتند؛ به‌‌ طوری که حتی ربکا یک بار به اجبار صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام را بست اما پس از مدتی با دیدن علاقه و استعدادش در این زمینه خانواده ربکا هم از او حمایت کرده و برای ادامه ی این مسیر او را تشویق کردند.

ربکا قادری مدل با استعداد و هنر خود قبل از خروج مهاجرت به کشور ترکیه، نقش های کوتاهی در برخی از فیلم های سینمایی کشور بازی کرده است.

 

درآمد ربکا

ربکا قادری در یکی از مصاحبه ی خود، در پاسخ به این پرسش که آیا به غیر از مدلینگ شغل دیگری نیز دارد؟ اعلام کرد که این شغل به تنهایی برای او کافی می باشد ولی با وجود درآمد بالایی که در این حرفه و طراحی لباس وجود دارد، علاقه ی او در این است که دائما در حال تلاش و کار باشد و بیکار بودن را دوست ندارد و به همین دلیل برند اختصاصی خود Rebecca Ghaderi Collection را کم تر از یک سال پیش در کشور ترکیه تاسیس کرده است.

 

آرتا میر حسینی

آرتا میر حسینی، رپر و خواننده ایرانی می باشد که متولد ۱۱ مهر ماه سال ۱۳۷۵ در شهر اکباتان در استان تهران است. او قصد مهاجرت از کشور ایران را نمود تا ابتدا کار خود را گسترش دهد و سپس به ادامه تحصیل بپردازد. او ابتدا کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب کرد و به ونکوور رفت و چند سال در این کشور زندگی کرد.

پس از اینکه درس خود را در این کشور به اتمام رساند به کشور ایران بازگشت. آرتا که از دوران کودکی به موسیقی و خوانندگی علاقه بسیار زیادی داشت، بعد از بازگشتن به زادگاه خود شروع به فعالیت در زمینه رپ کرد و علاقه کودکی خود را دنبال کرد. او تا به امروز با رپرهای مختلف و سرشناسی همکاری کرده است.

 

درآمد آرتا

آرتا از راه های زیادی درآمد کسب می کند. او درمورد این موضوع هیچگاه به وضوح صحبت نکرده است. به همین علت هیچ منبع اطلاعاتی دقیقی در مورد درآمد او وجود ندارد.

از آن جایی که اینستاگرام آرتا دارای تیک آبی می باشد، می تواند تبلیغات بسیار زیادی را در پیج خود بگذارد و پول خوبی را در مقابل آن به دست آورد. البته آرتا از شبکه های اجتماعی دیگر مانند تلگرام و یوتیوب و توییتر درآمد کسب می کند؛ اما درآمد اصلی آرتا از حرفه اصلی او یعنی خوانندگی است.

 

آرتا و دوست دخترش

ارتا وانتونز با این مدل زیبا و جوان ایرانی دوست شد که این رابطه بسیار با احساس و صمیمی بود. این دو نفر رابطه عاشقانه خوبی با یکدیگر داشتند و تقریبا همه افراد از این رابطه باخبر هستند. اکنون این شایعه به وجود آمده که آرتا و ربکا از یکدیگر جدا شده اند. اما هنوز علت آن مشخص نشده است. 

همچنین صحت خبر جدایی آرتا و ربکا توسط منابع مورد اعتماد تایید نشده است؛ اما با توجه به وایرال شدن این خبر احتمال حقیقت داشتن آن بسیار زیاد است.

 

 

آپدیت 9 بهمن 1401:

عکس های دوست دختر جدید آرتا پس از خیانت به ربکا

اخیرا عکس هایی در فضای مجازی منتشر شده که آرتا را در رابطه ای جدید نشان می دهد. البته این خبر هنوز از سمت آرتا یا ربکا قطعی نشده ولی فیلم هایی از لایو این دختر در اینستاگرام منتشر شده که با أرتا در حال مکالمه بوده و اینطور که مشخص شده آرتا وانتونز به ربکا قادری دوست دختر سابقش خیانت کرده!

عکس های منتصب به دوست دختر آرتا وانتونز:

3.3 / 5. 73