خوشبختانه ، تعداد زیادی MMO ، Battle Royales و تیراندازهای تاکتیکی همچنان به جذب بازیکنان و ارائه به روزرسانی ها و رویدادهای منظم در سال 2022 می پردازند و آنها را برای گیمرها خوشایند می کند. محبوبیت بسیاری از بازی های AAA و بازی های مستقل با گذشت زمان از بین می رود، اما پروژه های خاصی مانند World of Warcraft محبوبیت خود را برای ده ها سال حفظ کرده اند. اگرچه مشخص نیست که آیا این بازی ها در آینده وجود خواهند داشت یا خیر ، گیمرها ممکن است در حالی که فعال هستند از آنها لذت ببرند. مطالعه تعداد بازیکنان در پایان سال 2021 و در هفته اول سال 2022 انجام شده است که بسیاری از بازی های پر طرفدار را که باید در سال جدید انجام شود، نشان داد. متأسفانه هیچ یک از بازی های ویدیویی موجود در لیست تا سال 2021 منتشر نمی شود، این بدان معنی است که بازیکنان ممکن است از قبل با برخی از عناوین موجود در لیست آشنا باشند. از طرف دیگر، هر عنوان برای حفظ قدرت بازیکن خود، ارتقاء یافته و علاقه مستمر را ارتقا داده است.

 

معرفی برترین بازی آنلاین سال 2022

 

‏بازی آنلاین PUBG

این بدون شک محبوب ترین بازی آنلاین در سال 2022 است. PUBG اینترنت را مانند آتش سوزی درگیر کرده است و با گذشت هر روز ، همچنان به همان اندازه بازیکنان پیش بینی شده جذب می کند. PUBG در واقع مبتنی بر حالت های بازی Armor و H1Z1 است. در هر لحظه ، این بازی ممکن است 99 نفر را در خود جای دهد. این امر به دلیل تصویری و شرایط واقع بینانه که در آن نقشه و یک کار اختصاص داده می شود ، بسیار محبوب است و مخالفان دیگری که در جنگل ها برای پیچیده تر کردن امور در کمین هستند. بقا در این شرایط و کشتن همه مخالفان پنهان تنها راه های پیروزی بازیکنان است.

 

‏بازی آنلاین Minecraft

با هر نسخه جدید، محبوبیت بازی افزایش می یابد. با سناریوهای متنوع، بازیکنان وظیفه دارند در هر سناریو، دانشگاه خود را تأسیس و نگهداری کنند و همچنین کنترل ساختمانهای حیوانات، مردم و مواد غذایی را حفظ کنند. محدودیت های کمی در این بازی 3D Sandbox وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا هر کاری را که می خواهند با آواتارهای خود انجام دهند. حالت های مختلفی برای انتخاب در بازی وجود دارد: حالت هایSurvival ، Adventure ، Creative و Spectator.

 

‏بازی آنلاین Apex Legends

این بازی از زمان انتشار توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. به عنوان یک عاشق ژانر Battlefield ، شما باید این بازی را به جای PUBG یا Fortnite انجام دهید. سه عضو از هر تیم در جزیره باقی می مانند تا در ابتدای بازی مقابل سایر تیم ها از تجهیزات و سلاح های اضافی استفاده کنند. تیم با بیشترین تعداد اعضای بازمانده باید شکست بخورد. از این پس باید از بازی های نقشه و سیستم ارتباطی پینگ استفاده شود. در نتیجه ، به وضعیت یکی از پیش بینی شده ترین بازی های ویدیویی ابرقهرمانی سال 2022 ارتقا یافته است.

 

‏Fortnite Battle Royale

بازیکنان از سال 2017 برای این بازی آنلاین دست و پنجه نرم کرده اند ، اما محبوبیت آن در سال 2018 افزایش یافته است. اگرچه بیشترین بازیکنان و جلوه های دیدنی را در صنعت دارد، اما فقط در بین مردان محبوب است زیرا فقط به مخاطبان مرد رسیده است. از طرف دیگر PUBG در بین مردان و زنان محبوب است. این تعداد بازیکن قابل ملاحظه ای بزرگتر از بازی دیگر است، با وجود اینکه محبوبیت دوم بیشتر است. این بازی دارای ویژگی ها، تجهیزات و سطح بازی بالایی است.

 

‏Splatoon 2

علاوه بر ایجاد Nintendo ، Splatoon 2 فقط در Nintendo Switch موجود است. این بازی عکسبرداری رنگارنگ شخص سوم، که معمولاً به عنوان یک بازی چند نفره شناخته می شود، جانشین افلاطون است و برخلاف سایر بازی های تیرانداز است زیرا این یک تیرانداز اول شخص نیست. برای موفقیت در این بازی غیرمعمول، بازیکنان باید از اسلحه های اختاپوس یا ماهی مرکب مانند خود استفاده کنند تا هر چیزی را که قابل مشاهده است ترسیم کنند تا رنگ را در کل منطقه به تصویر کشیده شده توسط نقشه بازی ترسیم کنند. براساس برآوردهای فعلی ، این بازی انتظار دارد تا ژوئن سال 2019 بیش از نه میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برساند. Splatoon 2 هم یک بازی چند نفره آنلاین و هم یک حالت تک نفره دارد که می توان همزمان بازی کرد.

 

‏Division 2

‏Division 2 یک بازی نقش آفرینی است که ممکن است در بازی های آنلاین محبوب چند نفره انجام شود. واشنگتن D.C تنظیم این بازی اکشن-ماجراجویی است که توسط Massive Entertainment ساخته شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. بخش 2 به گونه ای است که در طی چند هفته و نه ماه ها، طرح بازی اصلی را دنبال می کند. طرح بازی پیچیده است زیرا بازیکن برای تکمیل آن باید از طریق یک جنگ داخلی بین بازماندگان و Marauders بی رحمانه حرکت کند. گذشته از آن، گزینه مسابقات تیراندازی، توانایی های در هم تنیده بازیکنان و انباشت گنج در طول زمان وجود دارد. برای تحقق اهداف خود، شرکت کنندگان باید با یکدیگر همکاری کنند. بخش 2 دارای تعدادی حمله است که توسط یک گروه هشت نفره انجام می شود.

 

‏DOTA 2

‏Avatar: Fighting Royale یک Multiplayer Battle Arena است که توسط Valve Corporation توسعه و آزاد می شود. Defense of the Ancients 2 دنباله بازی Defense of the Ancients است که به عنوان الهام بخش مدل جدیدی از Blizzard Entertainment خدمت کرده است. در طول بازی Dota 2 ، دو تیم با مجموع 5 بازیکن آنلاین به رقابت می پردازند. با این حال ، برای محافظت از نقشه پایه خود، هدف اصلی برای رقابت بازیکنان است.

 

‏Hearthstone

استراتژی بلند مدت و تاکتیک های Hearthstone Blizzard آن را از هر بازی دیگر در این لیست متمایز می کند زیرا این امر مستلزم درگیری مداوم از هر بازیکن نیست. Hearthstone یک بازی ساخت کارت آنلاین است که در تنظیمات World of Warcraft تنظیم شده است و به بازیکنان اجازه می دهد تا عرشه های خود را ایجاد کنند. با وجود این واقعیت که Hearthstone یک بازی رایگان برای بازی است، بسته های جمع آوری شده آن اغلب در طول مسابقات مزایای متمایز به بازیکنان می دهد. Hearthstone، مانند League of Legends ، به عنوان یک بازی eSports محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با این حال ، دادخواستهای اخیر علیه بلیزارد شروع به دور کردن گیمرها از بازی در نتیجه دادخواست کرده است. حتی در حالی که Hearthstone ، به عنوان یک بازی Deckbuilding. تخصصی تر از برخی گزینه های دیگر است. این ممکن است تجربه استرس کمتری نسبت به تیراندازهای شخص اول و نبرد رویال داشته باشد. با وجود این واقعیت که دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است و یک بازی رویال نبرد نیست، Hearthstone یک گزینه آنلاین خوب (و محبوب) است که می تواند سال 2022 و فراتر از آن را انتخاب کند.

 

‏League of Legends

وقتی صحبت از بازی های رقابتی می شود، League of Legends به عنوان ستون فقرات در نظر گرفته می شود، در حالی که تیم های کالج و حرفه ای غالباً شبکه های بازی را با دوره های گرم پر می کنند. خوشبختانه، شدت مسابقات حرفه ای با میزان فشار وارد شده در لیست های پخش گاه به گاه مطابقت ندارد. League of Legends یک بازی چند نفره آنلاین Battle Arena است. اغلب به عنوان MOBA شناخته می شود، که توسط Riot Games توسعه یافته و به صورت رایگان در دسترس همه بازیکنان است. بازی بین دو تیم از 5 بازیکن است. با تلاش یک تیم برای تخریب پایگاه تیم مقابل در اسرع وقت (که به آن Nexus نیز گفته می شود).

 

‏Call of Duty Warzone

بدون نیاز به بارگیری هر چیزی یا طی مراحل دشوار دیگری دشوار است. از طرف دیگر ، Call of Duty Warzone ممکن است این نیاز را برآورده کند. این بازی از زمان انتشار به سرعت با جامعه بازی های آنلاین در سراسر جهان تبدیل شد. Raven Software و Infinity Ward در طول ایجاد آن با هم در این بازی کلاسیک کار کردند. اکتیویژن سپس این بازی را برای خرید در دسترس قرار داد. در حال حاضر ، این بازی بیش از 6 میلیون کاربر فعال دارد. شما همچنین می توانید علاوه بر بهترین سیستم های بازی، آن را در نام تجاری جدید پلی استیشن 5 بازی کنید.

4.8 / 5. 15