عذرخواهی نيمار پس از لو رفتن فیلم خيانت به دوست دخترش

نیمار پس از خبر هاي خيانتش، از دوست دختر باردار خود برونا بیانکاردی به صورت عمومي عذرخواهی عمومی کرد. نیمار جونیور ستاره فوتبال برزیل در اینستاگرام خود با نوشتن یادداشتی صمیمانه از برونا بیانکاردی دوست دخترش پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر خیانت به او عذرخواهی کرد. نیمار در پستی عمیقاً احساسی در اینستاگرام احساسات خود را آشكارا بيان کرد و از شریک زندگی خود برونا بیانکاردی که اولین فرزندشان را باردار است عذرخواهی کرد. اين فوروارد با استعداد برزيلي، با صداقت و پشیمانی، پس از افشای اخیر خیانت خود، علناً به اشتباهات خود اعتراف کرد. بیانکاردی که در حال حاضر پنج ماهه باردار است، با انتشار اخباری مبنی بر رابطه نیمار با بلاگر و اينفلوانسر فرناندا کامپوس، آسیب دیده و مورد خیانت قرار گرفته است.

نیمار و وعده آینده

در بحبوحه این آشفتگی، کامپوس که اکنون اکانت اینستاگرامش حذف شده است، با وجود عواقب احتمالی، به افشای جزئیات بیشتر این وضعیت اشاره کرد. او از فشار بی حد و حصری که در معرض قضاوت و حملات بی امان از همه طرف قرار داشت صحبت کرد. عذرخواهی عمومی نیمار نشان دهنده قدردانی عمیق او از اهمیت بیانکاردی در زندگی اش بود. او درد و رنجی را که او در نتیجه اعمالش متحمل شده بود، تشخیص داد. او با تعهدی تزلزل ناپذیر، تمایل قلبی خود را برای اصلاح رابطه ابراز کرد و دوباره عشق عمیق خود را به او و فرزند متولد نشده خود ابراز کرده است. در حالی که ستاره پاری سن ژرمن به اشتباهات مکرر خود چه در داخل و چه خارج از زمین اعتراف کرد، او بر تعهد خود برای حل مسائل شخصی در زندگی خصوصی تاکید کرد. او تأثیر منفی اعمالش را بر بیانکاردی، خانواده‌اش و پیوند صمیمانه‌ای که آن‌ها به اشتراک می‌گذارند، به‌ویژه در مرحله دشوار مادری او اذعان کرد. نیمار با درخواست بخشش و ابراز عشق پایدار خود، عزم جدی خود را برای بازسازی رابطه و ایجاد آینده ای روشن تر در کنار هم به اشتراک گذاشت. مسیر پیش رو ممکن است نامشخص باشد، اما او فداکاری تزلزل ناپذیر خود را به هدف مشترک آنها و قدرتی که عشق آنها در خود دارد، منتقل کرد.

برای ورود به بهترین سایت شرط بندی با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

توافق نامه خیانت نیمار

نیمار مسئولیت کامل اعمال خود را بر عهده گرفت و از عدم رعایت شرایطی که برای رابطه خود تعیین کرده بودند، به خصوص در مورد تعامل با زنان دیگر ابراز پشیمانی کرد. او آشکارا به کاستی‌های خود اعتراف کرد و اعتراف کرد که در طول مواجهه‌اش با کامپوس در روز ولنتاین در سائوپائولو، از رعایت رهنمودهای توافق‌شده در مورد صلاحدید، اجتناب از نمایش عمومی کوتاهی کرده است. به گزارش پورتال وب ’em off’، ستاره پاری سن ژرمن در رابطه خود با دوست دخترش برونا بیانکاردی توافقنامه خیانت دارد. طبق توافق، نیمار مجاز است با فردی خارج از رابطه خود معاشقه و حتی آمیزش داشته باشد تا زمانی که در این مدت از وسايل جنسي محافظتي استفاده کند و جزئیات رابطه او هرگز علنی نشود. از آنجایی که ستاره برزیلی این توافق را زیر پا گذاشت، ناراحتی ناشی از این اتفاق برای شریک زندگی اش ده برابر به نظر می رسد.

 

خیانت نیمار

 

زندگی نيمار

به عنوان یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال جهان، قابل درک است که چرا هواداران می‌خواهند درباره دوست دختر نیمار بیشتر بدانند و او اکنون با چه کسی قرار می‌گیرد. نیمار، با نام کامل نیمار داسیلوا سانتوس جونیور، اولین فوتبال حرفه‌ای خود را در سن 17 سالگی با باشگاه فوتبال سانتوس انجام داد. در سال 2017، نیمار، که در موگی داس کروز، سائوپائولو، در برزیل متولد شد، به باشگاه فوتبال سانتوس منتقل شد. باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن با 222 میلیون یورو گزارش شده است که او را به یکی از گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال تاریخ تبدیل می کند. در مصاحبه ای با اسپور تی وی در سال 2015، نیمار در مورد رویای خود برای ازدواج و زندگی مشترک صحبت کرد. من دوست دارم با یک زن آشنا شوم، ازدواج کنم و بچه دار شوم. این چیزی است که من همیشه در مورد آن با دوستانم صحبت می کنم، من این آرزو را دارم که در کلیسا ازدواج کنم، با دوستانم به مهمانی بروم و هر روز فرزندانم را در کنارم داشته باشم. نیمار که یک پسر به نام داوی با دوست دختر سابقش کارولینا دانتاس دارد، همچنین در مورد اینکه چگونه پدر و مادر شدن او را وادار می‌کند که بچه‌های بیشتری داشته باشد صحبت کرد. من فرزندی دارم که دور زندگی می کند و می دانم چقدر سخت است. آرزوی پدر شدن با خانواده ادامه دارد. نیمار همچنین به این روزنامه گفت که دوری از پسرش چقدر سخت است. تقریبا هر روز با موبایل مادرش با او صحبت می کنم و هر یک ماه و نیم یا دو ماه، او به اینجا می آید.

 

نيمار و برونا بيانكاردی

نیمار و مدل برزیلی برونا بیانکاردی در سال 2021 با یکدیگر رابطه برقرار کردند، اما تا ژانویه 2022 که نامزدی خود را در اینستاگرام اعلام کردند، رابطه خود را تایید نکردند. این دو در آگوست 2022، یک ماه پس از اینکه برونا بدون حلقه نامزدی اش دیده شد، از هم جدا شدند. برونا در آن زمان در استوری اینستاگرام این جدایی را تایید کرد و گفت من همیشه خودم بوده‌ام و شما بچه‌ها این را می‌دانید، اما از آنجایی که شما بچه‌ها مدام می‌پرسید، می‌خواهم روشن کنم که مدتی است در رابطه نیستم و هیچ خیانتی در کار نبوده است. هر چیزی را که می بینید باور نکنید من به او و خانواده اش خیلی علاقه دارم. پست برونا در پاسخ به گزارش اکسترا آنلاین در آن زمان مبنی بر خیانت نیمار به برونا در یک مهمانی بود که باعث شد او به رابطه خود پایان دهد. اکسترا آنلاین در آن زمان گزارش كرد كه او چند روز بعد، متوجه شد که او با دختری در آن مهمانی بوده است و تصمیم گرفت همان لحظه به آن پایان دهد.” برونا وسایلش را جمع کرد و به محض طلوع خورشید رفت. این زوج پس از رسوایی خیانت در ژانویه 2023 دوباره به هم رسیدند و در آوریل 2023 بارداری خود را اعلام کردند. در ژوئن 2023، گزارشی از Em Off منتشر شد مبنی بر اینکه نیمار در روز ولنتاین با وبلاگ نویس فرناندا کامپوس به دوست دخترش خیانت کرده است. این سایت خبری همچنین فاش کرد که برونا و این بازیکن فوتبال قراردادی شبیه به یک رابطه آزاد داشتند.

 

 

نيمار و ناتالیا بارولیچ 

نیمار و مدل ناتالیا بارولیچ در فوریه 2018 زمانی که دوست پسر ناتالیا در آن زمان، مالوما، خواننده کلمبیایی، در جشن تولد 26 سالگی نیمار اجرا کرد، ملاقات کردند. ناتالیا و مالوما در اکتبر 2019 پس از دو سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. ناتالیا در بیانیه ای در آن زمان گفت: “من خوان لوئیس (مالوما) را بسیار دوست دارم، اما در حال حاضر باید برای خود و حرفه خود زمانی بگذاریم تا بتوانیم به عنوان هنرمند و فرد به رشد خود ادامه دهیم.” ناتالیا در مصاحبه ای با برنامه مکزیکی Windowing پس از جدایی خود، دوستی اش با نیمار را به عنوان دلیل جدایی اش از مالوما رد کرد و گفت نيمار یک دوست عالی است و من نمی دانم چرا رسانه ها فکر می کنند ما با هم هستیم. او یک فرد بزرگ در زندگی من است. او همچنین به شایعاتی که می‌گویند آهنگ Hawai از Maluma درباره او نوشته شده و مي گويد چگونه او را به خاطر نیمار ترک کرده است، پاسخ داد و گفت من چیزی در مورد آن باور نداشتم. نمی دانم آن را به من تقدیم کرد یا نه، شنیده ام که اين كار را كرده است، حقیقت این است که من اهمیتی نمی دهم، این در گذشته است و می خواهم آن را آنجا بگذارم، این بود تجربه ای در زندگی من که پشیمان نیستم. اما زمان آن است که بر آن غلبه کنیم، زیرا ما یک سال است که از هم جدا شده ایم. در «هاوایی»، مالوما در مورد دوست دختر گذشته‌ای می‌خواند که سعی داشته حسادت او را  برانگيزد. او می خواند: “عکسی که گذاشتی و گفتی او آسمان توست / عزیزم، من تو را خوب می شناسم، می دانم که برای حسادت من آپلود شده است / نمی گویم چه کسی، اما یکی به من گفت که تو را در حال گریه کردن دیده است. در فوریه 2020، ناتالیا رابطه خود را با نیمار در تولد 28 سالگی او در پاریس، فرانسه، با عکسی از آنها در استوری اینستاگرامش تایید کرد. در توضيح آن عكس نوشته بود كه همه می‌دانند که چقدر استعداد فوق‌العاده‌ای دارید، اما اگر فقط می‌توانستند ببینند که تو قلبا چقدر واقعی و زیبا هستی. تو تمام احترام و افتخار من را داری عزیزم. در پاسخ به یکی از دنبال کنندگان اینستاگرام در سپتامبر 2021، ناتالیا به یکی از طرفداران پاسخ داد که از او پرسیده بود آیا دلش برای هیچ یک از همسران سابقش تنگ شده است. «نه. من همیشه به تعداد معدودی که با آنها رابطه مشترک داشته ام، عشق خواهم داشت. اما همه اینها فقط داستانهایی هستند که اکنون در کتاب زندگی من وجود دارد. من بسیار سپاسگزارم برای هر تجربه ای که من را به زنی که اکنون هستم تبدیل کرده است. اکنون ما به حرکت رو به جلو و رشد ادامه می‌دهیم و دقیقاً می‌دانیم چه چیزی برای زندگی‌ می‌خواهيم یا نمی‌خواهيم.» نیمار و ناتالی در سال 2021 از هم جدا شدند.

 

نیمار و برونا مارکزینه

نیمار و برونا مارکزینه بازیگر در سال 2012 در کارناوال ریودوژانیرو با هم آشنا شدند و خیلی زود با هم قرار گذاشتند. برونا از Duque de Caixas، ریودوژانیرو، در برزیل است، که حدود 400 کیلومتر از خانه خانواده نیمار در موگی داس کروز، سائوپائولو فاصله دارد. برونا و نیمار در سال 2013 از هم جدا شدند اما قبل از جام جهانی فوتبال 2014 دوباره آشتي كردند. برونا و نیمار در سال 2016 نيز دوباره از هم جدا شدند و قبل از جدایی نهایی آنها كه  در سال 2018 بود دوباره آشتي كردند. برونا در مصاحبه ای با Vogue در آن زمان تایید کرد که نیمار کسی بود که به این رابطه پایان داد. او همچنین انکار کرد که این جدایی به دیدگاه‌های سیاسی متفاوت آنها مربوط باشد. به گزارش سان، هواداران بر این باور بودند که نیمار به ژایر بولسونارو، رئیس‌جمهور جناح راست برزیل رای داده است، در حالی که برونا از طرفداران سرسخت حزب کارگران مخالف بود. او گفت كه ما کارمان تمام شد و اين تصمیم او بود. من می خواهم بخواهم که این موضوع طولانی نشود زیرا من برای او و همه چیزهایی که با هم پشت سر گذاشتیم احترام و محبت زیادی قائل هستم. من فقط می‌خواهم این نکته را روشن کنم، زیرا ما در دوران بحرانی و خطرناکی زندگی می‌کنیم، دورانی با نفرت فراوان و اين جدایی ربطی به سياست نداشت.

 

نیمار و جنی آندراده

نیمار و جنی آندراده دختر هشت ضلعی UFC برای اولین بار در سال 2015 پس از اینکه در یک مهمانی شب سال نو دیده شدند با هم رابطه برقرار كردند. جنی – که در ریبیرائو پرتو، برزیل به دنیا آمد و نویسنده مجله مردان برزیلی، VIP بود – همچنین در آن زمان عکسی از خود و نیمار را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «باربی و کن زیبا هستند». جنی و نیمار چند ماه قبل از جدایی آنها در سال 2015 با یکدیگر ملاقات کردند. طبق گزارش The Sun، در طول رابطه آنها، جنی همچنین در دو بازی نیمار از جمله بازی مقابل رئال بتیس بالومپیه شرکت کرد، جایی که نیمار لیز خورد و یک پنالتی را از دست داد.

نيمار و کارولینا دانتاس 

کارولینا دانتاس اولین عشق نیمار بود. آنها از سال 2010 تا 2011 زمانی که او هنوز یک بازیکن جدید در سانتوس اف سی بود با هم قرار مي گذاشتند. ماه‌ها پس از جدایی، نیمار و کارولینا در آگوست 2011 صاحب اولین فرزندشان شدند، پسری به نام داوی لوکا. در آگوست 2021، نیمار و کارولینا در حال تعطیلات با دوستانشان در یک قایق تفریحی در ایبیزا ديده شدند. نیمار در مصاحبه ای با GQ بریتانیا در سال 2021 فاش کرد که حداقل دو فرزند دیگر بعد از داوی می خواهد. او گفت: “من تقریبا 30 ساله هستم و حرفه خوبی دارم، اما در سطح شخصی می خواهم دو فرزند دیگر داشته باشم تا به پسرم دیوی چند برادر بدهم.” او همچنین به اهداف حرفه ای خود اشاره کرد که شامل قهرمانی در جام جهانی می شود. من می خواهم جام جهانی را ببرم. این همیشه بزرگترین رویای حرفه ای من بوده است. اما همچنین می‌خواهم هر عنوانی را با پاری سن ژرمن کسب کنم. وقتی از نیمار در مورد بازیکنانی که دوست دارد با آنها بازی کند، پرسیدند: «من کریستیانو رونالدو را انتخاب می‌کنم، زیرا قبلاً با بازیکنان بزرگی مانند مسی و امباپه بازی کرده‌ام. اما من هنوز در کنار رونالدو بازی نکرده ام.”

5 / 5. 60