زنی به نام اشلی فرانکه سام اصغری را هم زمان با طلاقش از بریتنی اسپیرز به خیانت متهم کرد!

هم زمان با طلاق سام اصغری از بریتنی اسپیرز خواننده، زنی به میدان آمد و علیه سام اصغری صحبت کرد. یکی از اعضای باشگاه در پی اخبار جدایی ، همانطور که توسط aceshowbiz.com گزارش شده، معتقد است که سام اولین کسی بوده که به بریتنی خیانت کرد.

زنی به نام اشلی فرانکه مدعی شد زمانی که سام یکی از مربیان او در Royal Personal Training بوده، مورد آزار جنسی او قرار گرفته است. همچنین این زن 29 ساله او را متهم به خیانت به بریتنی قبل و بعد از ازدواجشان کرد‌.

اشلی در استوری اینستاگرامش نظر خود را در مورد طلاق بریتنی و سام به اشتراک گذاشت نوشت: اصلا تعجب نکردم.

زمانی که در RPT در بورلی هیلز تمرین می کردم، سام یکی از مربیان شخصی من بود. او در تمام مدتی که با بریتنی اسپیرز رابطه داشت و زمانی که ازدواج کردند هم به او خیانت می کرد. من باید اسکرین شات های اسنپ چت او را برای وکیل بریتنی بفرستم و قطعا این کار را خواهم کرد.”

او در دفاع از بریتنی، ادامه داد: “دخترها در بیش تر مواقع از خود گذشتند. سام از بریتنی استفاده کرد و سعی کرد پیش از عروسی از او باج خواهی کند. چه خوب است که او از سام جدا شود.”

اشلی گفت: “یکی از دوستان من در لس آنجلس با لورا وکیل طلاق او ارتباط دارد و من حتما اطلاعاتی را که علیه سام در دسترس دارم برای او ارسال خواهم کرد.”

او ادامه داد: “من هرکاری بتوانم برای بریتنی انجام خواهم داد و به او کمک میکنم . واقعاً تاسف آور است که سام از بریتنی سوء استفاده کند در حالی که او می داند او مدت زیادی است از بیماری روانی رنج می برد. امیدوارم که او نیازی به پرداخت یک سنت هم به سام نداشته باشد و عدالت برقرار شود.”

او همچنین اتهامات مبنی بر خیانت بریتنی به سام را مورد انتقاد قرار داد و گفت: “من می دانم که سام ادعا می کند بریتنی به او خیانت کرده است ولی او از روز اول به خوبی برنامه های خود را چیده بوده و می دانست دقیقا چه کاری انجام می دهد و فقط با او با قصد مشهور شدن قرار می ذاشت . از همان ابتدا با او  صادق نبود و با مشتریانش در باشگاه به این موضوعات می خندید.”

اشلی از همه ی زنانی که سام را می‌شناختند خواست که علیه او  صحبت کنند و حقایق را آشکار بنمایند.

او تاکید کرد: “من شخصاً هرگز با سام رابطه نداشتم و تمام تلاش های او را برای ارتباط با خودم نادیده گرفتم. هرگز به هیچ یک از عکس العمل های او پاسخ ندادم .هر وقت که او می پرسید آیا می خواهم زیر دوش های باشگاه با او ارتباط برقرار کنم یا نه،من با جمله ی” متاسفم سام، تو سلیقه ی من نیستی.” او را رد می کردم.

اشلی از محیط باشگاه هم ناراضی بود و با گلایه نوشت: “من در واقع ورزش کردن در آنجا را متوقف کردم، زیرا از آزار و اذیت جنسی مداوم بسیار آزرده شده بودم. من یک باشگاه ورزشی با مدیریت صحیح می خواستم تا احساس امنیت و راحتی داشته باشم ولی باشگاه RPT این گونه نبود و من به دلیل رفتار مربیان مرد این باشگاه جلسات درمانی داشته ام و شما تصور کنید بریتنی چه احساسی دارد.او با یکی از این مرد ها ازدواج کرده است.

او سپس اضافه کرد: “و به کسانی که به من پیام می دهند و می گویند که من باید برای شخصی مانند سام اصغری چاپلوسی کنم چون می تواند من را اذیت کند و به من ضربه بزند ، باید بگویم که شما هم به اندازه ی او نفرت انگیز هستید و باید روی روح خودتان کار کنید.”

برای ورود به بهترین سایت شرط بندی با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

پاسخ سام اصغری به ادعای تهدید به سوء استفاده از بریتنی اسپیرزهم زمان با طلاق

پس از اینکه سام اصغری درخواست طلاق از بریتنی اسپیرز را داد، نماینده او بیانیه‌ ای منتشر کرد و شایعات اخیر در مورد ادعای “خیانت قبل از ازدواج” سام را رد کرد.

سام اصغری بیان می کند که هیچ قصد بدی نداشته و هم چنان ندارد.

پس از درخواست طلاق از بریتنی اسپیرز، کارشناس تناسب اندام در پیامی از سوی نماینده خود براندون کوهن از BAC Talent به شایعات مربوط به مراحل طلاق آن ها پرداخت.

نماینده سام در بیانیه ای گفت: “ادعاهای زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه سام پیش از ازدواج ،بریتنی را تهدید کرده و با ویدیوهایی از او سوء استفاده کرده است. با این حال، همه ی این ادعاها نادرست است، زیرا او هرگزهیچ قصد منفی نداشته است و نخواهد داشت.”

اخبار شبکه E برای گفت و گو و شنیدن حرف های بریتنی با نماینده و وکیل او تماس گرفته است اما پاسخی دریافت نکرده است.

در پرونده طلاق سام در 16 آگوست، با توجه به اطلاعاتی که اخبار شبکه E به دست آورده، این جوان 29 ساله از بریتنی درخواست کرده است تا هزینه های حمایت از همسر و وکالت را به او بپردازد. سام افزود که «هنوز باید ماهیت و میزان دارایی‌ ها و تعهدات دارایی‌ های مجزای هر یک از طرفین مشخص شود» اما این حرف او قرارداد پیش از ازدواجشان که در ژوئن 2022 نوشته شده بود را شک برانگیز کرد. با این حال، نماینده وی اکنون این ادعا را رد کرده است‌.

سام که تاریخ جدایی شان را 28 ژوئیه ذکر کرده است یک روز پس از درخواست طلاق خود، با ستاره پاپ صحبت کرد و از مردم خواست که نسبت به آن ها “مهربان و متفکر” باشند.

سام افزود: “پس از 6 سال عشق و تعهد به یکدیگر، من و همسرم تصمیم گرفتیم به رابطه خود پایان دهیم. و هم چنین او در تاریخ 17 آگوست در استوری اینستاگرامش نوشت: “ما احترامی را که برای یکدیگر قائل هستیم حفظ خواهیم کرد و من برای او همیشه بهترین ها را آرزو می کنم.”

سام همچنین گفت که با توجه به زندگی جلوی انظار عمومی “درخواست برای حفظ حریم خصوصی مضحک به نظر می رسد.”

یک منبع آگاه به ان‌ بی‌ سی نیوز گفت که این جدایی برای بریتنی بهتر شده است ، اما خود او هنوز به چیزی اشاره نکرده است.

با این حال، بریتنی یک پیام رمزآلود در اینستاگرام را به اشتراک گذاشت.

این خواننده با انتشار عکسی از خود در حال اسب سواری در ساحل گفت که به زودی یک اسب می خرد و در حال بحث است که اسم آن را چه بگذارد.

“گزینه هایی که دارم انتخاب اسم او را برای من سخت می کند، بین دو اسم سوفی و غرش مانده ام ونمی توانم تصمیمم را بگیرم.” 

حال با نگاهی به داستان عشق سام و بریتنی، به حافظه خود رجوع کنید.

 

تاریخچه روابط پر فراز و نشیب بریتنی اسپیرز

زمانی که بریتنی از همسرش سام اصغری جدا می شود ، نگاهی به ازدواج 55 ساعته او در وگاس، طلاق تلخ از کوین فدرلین و جاستین تیمبرلیک می اندازیم.

هنگامی که بریتنی و سام در عمارت او در کالیفرنیا با هم ازدواج کردند، به نظر می رسید که او سرانجام پس از یک سفر طولانی برای یافتن عشق ، که پر از داستان های عاشقانه ی شکست خورده و طلاق های تلخ بود، عاقبت خوش خود را پیدا کرده است.

مسلماً مشهورترین رابطه او با نوازنده جاستین تیمبرلیک بود که به سرعت به زوج هالیوودی تبدیل شدند و در سال 1998 شروع به ملاقات کردند.

اما وقتی چهار سال بعد رابطه آن ها به هم خورد و به یک خصومت انفجاری و تبلیغاتی ختم شد ، همین امر باعث شد که جاستین بارها به طور علنی به همسر سابق خود حمله کند.

بریتنی در سال 2004 با کوین فدرلاین رقصنده ازدواج کرد، اما مانند جاستین نابودی رابطه آنها در انظار عمومی پخش شد و میلیون ها نفر آن را تماشا کردند.

این دو پس از طلاقشان در سال 2007  درگیری نزاع ناخوشایند حضانت شدند که در نهایت منجر به این شد که بریتنی از یک فروپاشی روانی رنج ببرد، همین امر باعث شد وقتی زمان بازگرداندن پسرانش به پدرشان فرا رسیده بود با دو پسرش خود را در حمام حبس کند.

پس از سال‌ها دلشکستگی، بسیاری امیدوار بودند که این ستاره روی خوش زندگی را می بیند. به نظر می آمد او و سام رابطه ی عاشقانه ای دارند و به همین منوال آن ها یک سال پیش تصمیم به ازدواج گرفتند ، اما اکنون آن هم به پایان رسیده است.

از آنجایی که اخبار جدایی او و سام همچنان در فضای مجازی منتشر می شود، نگاهی به تاریخچه رابطه های بسیار آشفته این ستاره موسیقی پاپ بیندازید.

5 / 5. 68