انتشار خبر مرگ تتلو خواننده محبوب رپ ایرانی به وسیله ادمین کانال تلگرام امیر تتلو منتشر شد اما به طور عجیبی پس از گذشت چند دقیقه این پست از کانال تلگرام او حذف شد. این حرکت انجام شده از نظر اکثر کاربران در فضای مجازی تنها یک شایعه بوده و به منظور جذب فالوور انجام شده است.

آیا خبر فوت امیر تتلو حقیقت دارد؟

چند روزی بود که امیر تتلو در کانال تلگرام و یوتیوب خود فعالیتی نکرده بود. عصر روز گذشته ادمین کانال تلگرام امیر تتلو، که امیر مقصودلو نام دارد (ممکن است خود تتلو باشد؟!)، خبری مبنی بر مرگ این خواننده محبوب پست کرد اما پس از گذشت چند دقیقه این پست از کانال او پاک شد. 

لازم به ذکر است که همزمان با انتشار این خبر، سایت شرط بندی امیر تتلو نیز بسته شد، همچنین تنظیم کننده آهنگ های امیر تتلو عکس پروفایل خود را مشکی کرد.

پس از شایعه فوت محمدرضا شجریان و برانگیخته شدن واکنش های بسیار، این شایعه درمورد مرگ امیر تتلو نیز منتشر شد.

دلیل مرگ احتمالی امیر تتلو

ادمین کانال تلگرام امیر تتلو در پست مربوط به خبر فوت امیر تتلو، علت آن را ذکر نکرده بود. او تنها با نوشتن پیامی کوتاه و مختصر جنجال به پا کرد. از طرفی دیگر برخی از شایعات به اوردوز کردن امیر تتلو اشاره کردند؛ اما تا قبل از تکذیب این خبر، هیچ کس دلیل قطعی مرگ امیر تتلو را منتشر نکرد.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

خبر فوت امیر تتلو و تکذیب آن

ژورنالیست و خبرنگار شخصی، امین فردین در پیج اینستاگرام خود خبر درگذشت امیر تتلو را تکذیب کرد. ساعاتی پس از تکذیب این خبر توسط امین فردین تتلو در کانال تلگرام به انتشار شایعه مبنی بر مرگ خود واکنش نشان داد و خود امیر تتلو نیز با انتشار پستی در کامیونیتی یوتیوبش واکنش نشان داد.

شایعه مرگ امیر تتلو

5 / 5. 11