دوآ لیپا در جشن سال نو 2023، با لباسی کاملاً بدون پشت ظاهر شد که لباس زیرش را کاملا در معرض نمایش گذاشته بود!! بنابر این Dua Lipa سال 2022 را لباس لختی خود و با یک هیاهوی (شیک) به پایان رساند.

خواننده 27 ساله آهنگ “Levitating” در یک مهمانی پر زرق و برق شب سال نو، با لباس نقره ای درخشان از لودویک دو سنت سرنین حضور پیدا کرد. لباسی که  به تن کرده بود، دارای مواد رنگین کمانی و یقه بند بود. با این حال، برجسته ترین جنبه ظاهر، ساختار کاملاً بدون پشت آن بود – که آنقدر پایین بود که لباس زیر سفید رنگ ستاره پاپ را نمایان می کرد. در عکس‌هایی که یکشنبه، ۱ ژانویه از طریق اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، این برنده گرمی از پهلو ژست گرفت و لباس زیر سفید رنگ خود را به نمایش گذاشت و در دنیای سلبریتی ها حسابی حواشی بپا کرد!

پاریس هیلتون این لباس را که شباهت به لباس زنجیری فراموش نشدنی او در جشن تولد 21 سالگی خود در سال 2003 پوشیده بود، ستایش کرد و در بخش نظرات نوشت: «اون خیلی جذابه».

لیپا لباس خود را با یک جفت چکمه صورتی جذاب، گوشواره های آویزان به شکل ستاره و دستبندهای فلزی ست کرد. هنرمند آهنگ «Cold Heart» موهایش را برای جذابیت بیشتر خود به صورت نیمه بالا، نیمه پایین و گونه های براق و سایه چشم گلگون آرایش کرده بود.

لباس لختی دوا لیپا 2023

 

دوآ در پست خود در شبکه اجتماعی توضیح داد: «2023 – سال نو مبارک – با آرزوی صلح، عشق، سلامتی و شادی برای شما در این سال.»

لیپا قبل از شروع سال جدید، چند حرکت حرفه ای بزرگ انجام داد. این بومی لندن تور نوستالژی آینده خود را در فوریه 2022 آغاز کرد و در سرتاسر جهان رفت و آمد کرد تا اینکه رشته اجراهایش در نوامبر در نوامبر به پایان رسید.

«نوستالژی آینده – 2022 – سالی که زندگی من را تغییر داد.» لیپا لحظاتی پس از آخرین کنسرت خود، بخش هایی از اجرا های مورد علاقه خود را شرح داد.

 

 

برنده جایزه موسیقی بیلبورد، علاوه بر این که ترکیبی از آهنگ‌های محبوب خود را به نمایش گذاشت، هر شب یک نمایش مد برای طرفدارانش فراهم کرد.  لباس‌های صحنه او شامل لباس‌های گربه‌ای براق از ورساچه، بالنسیاگا و کریستین دیور بود. کیسی کادوالادر، مدیر خلاق خانه مد از طریق اینستاگرام فاش کرد که دوا لیپا در یکی از نمایش های افتتاحیه خود، با یک کفش موگلر که با 120000 کریستال تزئین شده بود، ظاهر شد.

لیپا نیز با زندگی عاشقانه اش خبرساز شد. در دسامبر 2022، منبعی به Us Weekly فاش کرد که خواننده «New Rules» پس از جدایی او از انوار حدید، با جک هارلو رابطه عاشقانه ای را آغاز کرده است.

این منبع فاش کرد: «آنها همدیگر را دوست دارند و هر دو هیجان زده هستند که ببینند کارها به کجا خواهد رسید.»

پس از عبور از مسیرها، لیپا و هارلو در ارتباط با یکدیگر باقی ماندند زیرا آنها “حال و هوای یکدیگر” را دوست داشتند. این منبع در مورد تک آهنگ بومی کنتاکی با عنوان «دوآ لیپا» به ما گفت: «آنها قبلاً FaceTimed داشتند که جک از دوآ برای آهنگش درباره او اجازه خواست، اما این یک تماس ناخوشایند برای همه بود. قبل از رپر درجه یک، لیپا برای مدت کوتاهی با تروور نواح در ارتباط بود.

4.8 / 5. 38