مجسمه جدید ریحانا رونمایی شد

این ستاره به طور عجیبی در فرش قرمز گالا امسال غایب بود. ریحانا در سال‌های اخیر به طور منظم در مراسم Met Gala حضور داشته است و چندین ظاهر و تیپ های برجسته ارائه کرده که به طور مداوم مضامین جمع‌آوری کمک‌های مالی را نشان می‌دهد. در حالی که او ممکن است در فرش قرمز مت گالا امسال غایب باشد، حضور این ستاره هنوز در موزه هنر متروپولیتن، جایی که با مجسمه ای از او تجلیل شد، بسیار محسوس بود. به عنوان بخشی از غافلگیری که توسط Vogue و با همکاری موزه ترتیب داده شد، این خواننده باردار با الگوبرداری از عکس روی جلد اخیر که برای شماره ماه مه مجله انجام داد، در سنگ مرمر جاودانه شد. فقط برای یک شب، این مجسمه در جایی قرار گرفت که مجسمه ایرین (شخصیت صلح) قرار دارد. این مجله با به اشتراک گذاشتن ویدیویی در اینستاگرام گفت: «ایرن (شخصیت صلح) معمولاً الهه مرمری با سابقه @themetmuseum گالری های یونانی-رومی است. اما اکنون ما @badgalriri را داریم، مستقیماً از جلد Vogue این ماه.” و ریحانا به وضوح از این افتخار هیجان زده بود. او با بازنشر این ویدیو نوشت: «میت را در سنگ مرمر تعطیل کنید! چه چیزی طلایی تر از آن روده بر شدن از خنده! از شما @metmuseum و @voguemagazine برای این ادای احترام تاریخی سپاسگزاریم!» در حالی که او ممکن است مراسم امسال را از دست داده باشد، ریحانا همچنان در چند ماه گذشته  با سبک بارداری خود مرزها را جابجا کرده است. این خواننده که در اوایل سال جاری اعلام کرد که در انتظار اولین فرزندش از دوست پسر رپر A$AP Rocky است، به دلیل ظاهر مدرنش مورد تحسین قرار گرفته است که باعث شده او برآمدگی رو به رشد خود را با غرور نشان دهد.

 

مجسمه ی ریحانا در مت گالا

ریحانا باردار که به خاطر ظاهر آوانگارد خود در مراسم مت گالا شناخته شده است، ممکن است در مراسم روز دوشنبه شرکت نکرده باشد – اما مطمئناً تأثیرگذار بوده است. ریحانا حتی در مت گالا 2022 هم حضور نداشت، اما همچنان توانست تاثیری ماندگار بگذارد. او به خاطر لباس های دراماتیک و جسورانه گالا شناخته شده است – چه کسی می تواند لباس طلایی Guo Pei را در سال 2018 فراموش کند؟ – ریحانا در مراسم امسال غایب بود. در حالی که شایعه شده بود که او دوشنبه شب ظاهر می شود، ریحانا در سه ماهه سوم بارداری خود به نیویورک سیتی سفر نکرده است. پرواز برای زنان باردار پس از 36 هفته توصیه نمی شود. اما در حالی که او نمی‌توانست ما را به صورت حضوری با یک «مطابقت (اگر فقط)» دیگر ما را خیره کند – تأثیر طنزآمیز او بر بزرگترین شب مد در سنگ تمام گذاشته شد. به معنای واقعی کلمه. بنیانگذار Fenty Beauty مانند الهه مد که هست، برای Met در سنگ مرمر جاودانه شد. صبح روز سه‌شنبه، Vogue یک ویدیوی حماسی ساخته شده توسط CGI را به اشتراک گذاشت که مجسمه ریحانا را در موزه هنر متروپولیتن نشان می‌داد. این مجسمه بلند از روی جلد ماه مه 2022 ریحانا برای مجله الگوبرداری شده است، که او شکم خود را در یک کت و شلوار توری قرمز Alaïa بست. ووگ به این کلیپ 30 ثانیه‌ای نوشت: «مجسمه «ایرنه» (شخصیت‌بخشی صلح) معمولاً الهه‌ی مرمری با سابقه @themetmuseum در گالری‌های یونانی-رومی است. به همین ترتیب، ریحانا نیز ادای احترام خود به Met Gala را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت – ظاهراً این ظاهر را “طلایی‌ترین” شب خواند. به عنوان بسط موضوع سال گذشته، قسمت دوم «در آمریکا» در سال 2022 بر روی «زرق و برق طلایی» متمرکز شد. «میت را در سنگ مرمر ببندید! چه چیزی طلایی تر از آن روده بر شدن از خنده!” ریحانا در پاسخ نوشت و ویدیوی حماسی را به اشتراک گذاشت. «متشکرم @metmuseum و @voguemagazine برای این ادای احترام تاریخی! برای این یکی بد هستید!» ریحانا نوشت جای تعجب نیست که طرفداران و دوستان در بخش نظرات اینستاگرام ریحانا را “الهه” و “ملکه واقعی مت گالا” خطاب کردند. برند لباس زیر زنانه Savage X Fenty او در مورد این پست اظهار نظر کرد: “LegendaRIH”، در حالی که هیدن ویلیامز، تصویرگر مد بریتانیایی، نوشت: “حتی در جلسه حضور نداشتم و هنوز هم تاثیرگذار بود! این خیلی باحاله.” همین هفته گذشته، فاش شد که ریحانا میزبان یک حمام نوزاد با مضمون «جذاب» بود که شامل لباس‌های نئونی و تی‌شرت‌هایی بود که عکس‌هایی از او و A$AP راکی ​​در دوران کودکی داشتند.

مجسمه جدید ریحانا

 

تجلیل از ریحانا باردار در مراسم Met Gala 2022

اگرچه ریحانا در مراسم مت گالا 2022 حضور نداشت، اما Vogue مطمئن شد که خواننده باردار همچنان (و اکنون نیز خواهد بود) در موزه هنر متروپولیتن حضور داشته باشد. علیرغم اینکه ریحانا در مراسم مت گالا 2022 شرکت نکرد، همچنان موفق شد چهره قابل توجهی در ساختمان باشد. اگرچه این خواننده 34 ساله معمولاً یک شیک پوش برای رویداد سالانه است، ریحانا – که در حال حاضر در انتظار اولین فرزندش با A$AP Rocky است – در مراسم امسال حضور نداشت. با این حال، ووگ، انتشاراتی که بزرگترین شب مد را پشت سر می گذارد، مطمئن شد که این خواننده شیک پوش را به بهترین شکل ممکن تجلیل کند: با ایجاد رندر دیجیتالی از مجسمه مرمری که در موزه هنر متروپولیتن نگهداری می شود. (بله، همان محلی که مت گالا در آن پرتاب می شود.) این نشریه در کنار ویدئویی در اینستاگرام در تاریخ 3 مه که آثار هنری آنها را به نمایش می‌گذارد، نوشت: «مجسمه «ایرنه (شخصیت‌سازی صلح)» معمولاً با سابقه‌ترین الهه مرمری @themetmuseum گالری‌های یونانی-رومی است. “اما اکنون @badgalriri را داریم، مستقیماً از جلد Vogue این ماه.” ماکت الهه RiRi – که اکنون در میان بیش از سی هزار اثر از مجموعه هنرهای یونانی و رومی موزه (به معنای دیجیتال) قرار دارد – از روی عکس روی جلد او برای شماره ماه مه Vogue الگوبرداری شده است. اگر آن را از دست دادید: برای عکس خیره‌کننده‌اش، خواننده “We Found Love” برآمدگی کودک خود را در لباس بدن Alaïa توری قرمز، با دستکش و کفش‌های همسان به نمایش گذاشت. اما البته، برای ریحانا، تفاوت در ظاهر امسال بزرگتر از یک غیبت ساده است، زیرا او نقش کاملاً جدیدی در مغز دارد: مادر شدن. در اوایل آوریل، این خواننده شیک پوش در مورد رد سبک سنتی زایمان صحبت کرد. او به Vogue گفت: “وقتی فهمیدم باردار هستم، با خودم فکر کردم، “هیچ راهی وجود ندارد که در هیچ راهروی بارداری به خرید بروم.” . من نمی گذارم آن قسمت ناپدید شود زیرا بدنم در حال تغییر است.” همانطور که برنده گرمی بیان کرد، او امیدوار است که با ظاهر فراموش نشدنی خود به سایر مادران آینده کمک کند. او به این نشریه گفت: «امیدوارم که بتوانیم آنچه را که برای زنان باردار «مناسب» تلقی می‌شود، دوباره تعریف کنیم. “بدن من در حال حاضر کارهای باورنکردنی انجام می دهد و از این بابت خجالت نمی کشم. این روزها را باید جشن بگیرم.”

4.5 / 5. 12