آیا در تلاش برای کسب سود مناسب در میزهای پوکر به طور مداوم هستید؟ آیا نتایج شما به بهترین وجه به عنوان “جایی نزدیک به صفر” توصیف می شود؟

اول از همه، نگران نباشید، زیرا شما تنها نیستید. این نتایج اکثر بازیکنان پوکر را توصیف می کند.

با این حال، اغلب فقط چند تنظیم کوچک استراتژی پوکر است که می‌تواند بازی شما را از حد متوسط ​​به شگفت‌انگیز برساند.

در این مقاله، نکات ظریف اما بسیار موثر پوکر را به شما ارائه می کنیم تا بازی خود را به سطح بالاتری ببرید.

اگر واقعاً می خواهید بازی های پوکر خود را بهبود ببخشید، باید هر آنچه در این راهنما می یابید را به استراتژی پوکر خود اضافه کنید.

اگر تصمیم دارید سفر پوکر خود را در یک اتاق پوکر با پول واقعی شروع کنید، توصیه می‌کنیم با آموزش پوکر مبتدی با کمترین هزینه شروع کنید، زیرا بیشتر بازیکنان پوکر آماتور را در آنجا خواهید یافت. سپس، از نردبان بالا بروید و از تمام این نکات استراتژی استفاده کنید تا زمانی که به سطحی که دوست دارید برسید.

نکات زیر را در بازی پوکر در نظر بگیرید

  • به محدوده ها فکر کنید، نه دست ها!
  • فرقی نمی کند که چه نوع پوکر کازینو را بازی می کنید: یکی از ساده ترین راه ها برای شناسایی بازیکنان پوکر متوسط ​​و مبتدی این است که به نحوه فکر آنها در مورد آنچه حریف خود دارد نگاه کنید.
  • بازیکنان پوکر مبتدی سعی می کنند شخصی را در یک دست پوکر خاص قرار دهند.
  •  بازیکنان پوکر پیشرفته بر حسب محدوده فکر می کنند. این نوع تفکر می تواند در محاسبه شانس پات بسیار مهم باشد.
  • یک محدوده، کل طیف دست‌ های پوکری است که کسی می‌تواند در یک موقعیت خاص داشته باشد. به عنوان مثال، بازیکن X می تواند یک فلش، جفت بالا، جفت میانی، جفت پایین، یک قرعه کشی، یک آس-بالا یا یک بلوف توپ هوایی کامل داشته باشد.
  • بازیکنان خوبی که قبلاً چند مقاله استراتژی پوکر را گذرانده‌اند، می‌دانند که بازیکن X با تمام این محدوده دست‌ها با فرکانس‌های مختلف ظاهر می‌شود. آنها روی شناسایی یک دست برنده تمرکز نمی کنند، بلکه سعی می کنند آن فرکانس ها را کشف کنند و سپس بهترین بازی را انجام دهند.
  • اگر زمانی که بازی را یاد می‌گیرید باید یک چیز را بدانید، این است که نکات استراتژی پوکر و «احساس درونی» با هم خوب نیستند. هرگز ایده خوبی نیست که استراتژی مسابقات یا بازی نقدی خود را بر اساس آنچه “احساس” می کنید، قرار دهید.

 

آموزش نکات پوکر

 

دست مورد علاقه خود را رها کنید

بسیاری از مردم یک دست مورد علاقه دارند.

با این حال، در واقعیت، من می دانم که یک دست متوسط ​​دارم. قطعاً یکی از بهترین دست‌ های شروعی نیست که می‌توانید در بازی تگزاس نگه دارید.

منطقی است که آن را در برخی نقاط بازی کنید. اما تقریبا همیشه باید در موقعیت اولیه تا شود.

اگر در حال حاضر دست‌های اولیه مورد علاقه ‌تان را دارید، خوب است؛ بیشتر مردم این کار را می‌کنند. اما رفتار ترجیحی با آنها نداشته باشید و با آن بازی بدی انجام دهید.

برنده شدن پوکر در مورد ریاضیات و منطق سخت است، نه خرافه.

 

یک استراتژی منسجم اتخاذ کنید

یکی دیگر از کلیدهای مهم برای تبدیل شدن به یک بازیکن خوب پوکر (و شاید یکی از مهم ترین نکات پوکر در این راهنمای استراتژی) این است که به طور مداوم یک استراتژی برنده را اعمال کنید.

درست نیست که به طور ناگهانی همه چیز را تغییر دهید فقط به این دلیل که حوصله دارید یا بی حوصله شده اید.

تمام آموخته ها، تجربه ها و مطالعه شما در طول سال ها به شما مجموعه ای از دانش داده است که به شما می گوید چگونه تگزاس هولد ام را بازی کنید.

اما استراتژی پوکر شما تنها زمانی اهمیت دارد که همیشه آن را روی میزهای پوکر به کار ببرید. هر دست و هر جلسه مهم است.

بهترین بازیکنان پوکر، آنهایی که می دانند چگونه در پوکر برنده شوند، بدون توجه به احساس یا نتایج اخیرشان، بارها و بارها از همان استراتژی برنده استفاده می کنند.

 

ثابت قدم باشید

پوکر یک بازی طولانی مدت است. شما به زمان نیاز دارید تا سرمایه خود را بسازید و استراتژی بازی نقدی یا مسابقات پوکر مناسب را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد.

شما نباید استراتژی خود را پس از یک برد بزرگ یا یک باخت بزرگ تغییر دهید.

اگر واقعاً احساس می‌کنید که رویکرد شما باید تغییر کند، مطمئن شوید که ابتدا این مقاله را در مورد مدیریت فراز و نشیب‌های پوکر کم سهام بخوانید.

 

همیشه دلیل داشته باشید

بازیکنان پوکر برنده بزرگ گاهی اوقات از استراتژی های استاندارد و موفق خود دور می شوند، اما همیشه به دلایل واضح.

یک بازیکن نخبه پوکر گاهی با این دست در این موقعیت بالا می‌آورد زیرا متوجه می‌شود که میز به صورت غیرفعال بازی می‌کند و چند بازیکن تفریحی در بلایند هستند.

اگر بتوانید یک استدلال مستدل ارائه کنید که چرا انحراف از استراتژی معمولی شما ممکن است سودآورتر باشد، اشکالی ندارد. این استدلال «چون دلم می‌خواهد» یا «خسته‌ام» است که باید از بین برود.

بدانید چه زمانی آس های خود را فولد کنید

یکی دیگر از تفاوت های واضح بین بازیکنان پوکر معمولی و بازیکنان بزرگ پوکر، توانایی تا کردن یک جفت اضافی است.

برخی از الگوها به راحتی در قسمت های پایین تر قابل تشخیص هستند؛ به خصوص زمانی که پوکر آنلاین بازی می کنید، که در آن 100 درصد بازی صحیح برای تا زدن بیش از حد جفت شما است.

بازیکنان خوب می توانند هرگونه وابستگی عاطفی را به دستان زیبای خود رها کنند. بازیکنان متوسط ​​در عوض با آس یا شاه خود ازدواج می کنند و حتی زمانی که می دانند شکست خورده اند نمی توانند آنها را رها کنند.

 

آس ها هم می بازند

شروع با بهترین دست های پوکر برای تضمین یک دست برنده کافی نیست.

از هر کسی بخواهید که یک نکته حرفه ای پوکر را به شما بدهد، و همه آنها به شما یک چیز را خواهند گفت: گاهی اوقات، شما باید آن آس ها را فولد کنید.

 

تیلت یک نابودکننده پول، رویاها و مشاغل پوکر است

نمی‌توانم به شما بگویم که چند بار ایمیل یا نظراتی از افرادی دریافت می‌کنم که برای من توضیح می‌دهند که چگونه وقتی اوضاع در میزهای پوکر بد پیش می‌رفت، مقدار زیادی از سرمایه خود را کاهش داده‌اند.

واقعیت پوکر این است که گاهی اوقات همه چیز برای شما بد پیش می رود و مطلقاً هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید.

این همان چیزی است که هر بار که برای بازی با ورق می نشینید برای آن ثبت نام می کنید.

همیشه این احتمال وجود دارد که به طرز وحشتناکی بدوید. با این حال، ممکن است چراغ ها نیز خاموش شوند.

وقتی به خود اجازه می دهید کنترل احساسات خود را از دست بدهید و استراتژی خود را از پنجره بیرون بیندازید، تنها کسی که به شما آسیب می زند خودتان هستید.

تمام آن ساعت‌ هایی که برای یادگیری و بهبود بازی ‌تان صرف کرده ‌اید اساساً هدر رفت، زیرا تصمیم گرفتید در مواقعی که اهمیت دارد، احساسات خود را به جای عقل انتخاب کنید.

به کاری که انجام داده اید احترام بگذارید. شما به خودتان مدیون هستید که خونسردی بیشتری داشته باشید و وقتی کارت ها به سمت جنوب می روند از دور ریختن پول خودداری کنید.

 

استراحت کنید

جنبه روانشناختی پوکر می تواند طاقت فرسا باشد و شما باید برای مقابله با آن آماده باشید.

نوسانات اتفاق می افتد و ضربات بد خواهد آمد. اگر نمی‌دانید چگونه با این موضوع کنار بیایید، نگاهی به نکات پوکری که روکو پالمبو، متخصص پوکر ایتالیا در مسابقات قهرمانی PokerStars در پراگ با PokerNews به اشتراک گذاشته است، بیندازید.

اگر این نکات پوکر برای Palumbo کارساز باشد، ممکن است برای شما نیز مفید باشد!

 

ورود به بهترین سایت پوکر ایرانی بدون فیلتر شکن

4.8 / 5. 25