کندال جنر و بد بانی که از فوریه رابطه آن ها شایعه شده بود، در مراسم مت گالا 2023 شرکت کردند، اما به طور جداگانه به فرش قرمز آمدند.

کندال جنر و بد بانی که از فوریه رابطه آن ها شایعه شده بود، در اولین دوشنبه ماه می، هر دو در مراسم مت گالا 2023 شرکت کردند، اما به طور جداگانه به فرش قرمز آمدند. این سوپرمدل تم امسال، «کارل لاگرفلد: لاین زیبایی» را با لباس اندامی زیبا از مارک جیکوبز و چکمه‌های پلتفرم بلند، تقلید کرد. خواننده رپ کت و شلوار ژاکموس سفید توئیدی با بریدگی جسورانه و کفش های چرمی پوشیده بود. و با وجود دو ظاهر کاملاً متفاوت، نمی‌ توانیم متوجه شباهت جزئیات دراماتیک آستین کندال و بنیتو نشویم.

کندال از اولین حضورش در سال 2014 یکی از اعضای اصلی مت گالا بوده است، در حالی که Bad Bunny اولین بازی خود را در Met Steps در سال 2022 انجام داد. امسال، کنی در کنار خواهرانش کیم کارداشیان و کایلی جنر روی فرش قرمز رفت. Bad Bunny به صورت انفرادی به مراسم رسید، اما فقط چند دقیقه بعد از کندال.

شایعات عاشقانه کنی و بنیتو در اوایل فوریه منتشر شد، پس از اینکه DeuxMoi ادعا کرد که آنها در یک مهمانی در لس آنجلس دیده شده اند. از آن زمان، این دو با هم در نقاط مهم مشهوری مانند Coachella و Chateau Marmont و در شب‌ های دوستانه  با افراد مشهوری مانند هایلی و جاستین بیبر دیده شده‌اند.

این زوج در یک قرار در شهر نیویورک درست قبل از مراسم مت گالا عکس گرفتند، اما نه مدل و نه این نوازنده به طور علنی در مورد وضعیت رابطه خود اظهار نظر نکردند.

 

کندال جنر مت گالا 2023

 

رابطه کندال جنر و بد بانی

کندال جنر و بد بانی در فوریه امسال با عاشقانه غیرمنتظره خود سر و صدای زیادی به پا کردند، و با این حال، پس از گذشت ماه ها، آنها همچنان بر سر زبان ها هستند.

این سوپرمدل، که قبلاً با دوین بوکر ستاره NBA قرار داشت، اولین بار از طریق دوستان مشترک با رپر پورتوریکویی برنده جایزه گرمی در اوایل سال جاری هنگامی که به لس آنجلس نقل مکان کرد، ارتباط برقرار کرد. این دو از آن زمان به بعد وارد یک رابطه عاشقانه پنهانی شده اند که ما فقط به لطف رسانه های اجتماعی اجمالی از آن را دیده ایم.

 • 1 مه 2023: هر دو در مت گالا شرکت می‌ کنند، سپس در مراسم بعد از مهمانی قرار ملاقات می‌ گذارند.

کندال جنر و بد بانی از جمله شرکت کنندگان شب در مراسم مت گالا 2023 بودند، جایی که کندال جنر یک کت و شلوار مشکی پر زرق و برق از مارک جیکوبز و بانی یک کت و شلوار سفید توئید با شنل رزتی از Jacquemus پوشیدند. اگرچه آنها در این مراسم حضور مشترک نداشتند، اما بعداً در حال رفتن به مراسم بعد از مهمانی با هم دیده شدند.

برای این مناسبت، جنر یک لباس نمایش درخشان Nensi Dojaka به تن کرد که شبیه ساز شنل در سال 1994 بود که شامل بند های اسپاگتی تزئین شده با مروارید، به علاوه یک بند مشکی و یک مخزن مشکی فوق العاده برش خورده روی این قطعه بود.

در همین حال، رپر در حالی که یک تی شرت سفید، یک ژاکت یقه جیر قهوه‌ای، شلوار قهوه‌ ای تیره و چکمه‌ های جیر کاراملی پوشیده بود، مدل را دنبال کرد.

 • 29 آوریل 2023: آنها یک قرار شام در نیویورک داشتند

این دو در طول یک شب در نیویورک دیده شدند، جایی که آنها قبل از رفتن به آلاچیق، در محل مهم Carbone غذا خوردند.  آنها دست هم نمی گرفتند و یا PDA را جلوی دوربین رد و بدل نمی کردند.

در عکس‌ ها، جنر یک تاپ قهوه‌ای شفاف به همراه یک دامن کوچک خزدار و چکمه‌ های Blumarine می‌پوشد. بد بانی یک ژاکت بمب افکن زرد و مشکی کم رنگ با یک تی شرت مشکی، شلوار مشکی، عینک آفتابی بیضی مشکی و گوشواره حلقه ای نقره ای پوشیده بود.

 • 26 آوریل 2023: آنها در حال خروج از یک کنسرت با هم دیده می شوند

این زوج در یک قرار معمولی چهارشنبه شب، هنگام شرکت در کنسرت Tyler، Creator در لس آنجلس دیده شدند. از آنها عکس گرفته شد که با ماشین Bad Bunny از محل خارج شدند، در حالی که مدل در صندلی مسافر در حالی که خواننده رپ رانندگی می کرد، می خندید.

در عکس‌ ها، ستارگان با تی‌شرت‌ های سفید و شلوار مشکی هماهنگ می‌ شوند، کندال جنر یک هودی و کلاه بیسبال به آن اضافه کرده، و بد بانی عینک آفتابی به چشم می‌ زند.

برای ورود به بهترین سایت شرط بندی با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

 

 • 16 آوریل 2023: آنها روی PDA در Coachella بسته بندی می شوند

این دو در جشنواره امسال در ایندیو، کالیفرنیا ظاهر مشترک پرهیجانی داشتند.

در طول اجرای 14 آوریل این هنرمند، کندال جنر از میان جمعیت از او حمایت می کند و در هر فیلمی که توسط طرفداران گرفته شده است، در حال رقصیدن با آخرین آهنگ او، “Después de la Playa” در کنار گروهی از دوستانش دیده می شود.

روی صحنه، خواننده رپ برای اولین بار در یک سخنرانی تاکیدی مستقیماً به شایعات اخیر درباره قرار ملاقات اشاره می کند. او به اسپانیایی می‌ گوید: «مردم فکر می‌ کنند زندگی افراد مشهور را می‌ دانند، اما نمی‌دانند. آنها نمی دانند ما چه احساسی داریم، چگونه زندگی می کنیم. آنها هرگز نمی دانند که یک قلب چه چیزی را می تواند احساس کند. هر چیزی را که می شنوید باور نکنید. شما نمی توانید من واقعی را از طریق یک ویدیو در اینستاگرام، مصاحبه یا یک TikTok بشناسید. اگر واقعاً می خواهید با من آشنا شوید، شما را به خانه خودم دعوت می کنم.»

کندال جنر و بد بانی در روز 15 آوریل دوباره در جشنواره دیده شدند، هنگامی که آنها اجرای روزالیا را با گروهی از دوستان تماشا کردند. آنها آخر هفته را در 16 آوریل به پایان رساندند و در یکی از اجراهای یکشنبه در میان جمعیت دیده شدند.

 • 4 آوریل 2023: کندال بد بانی را به اسب سواری می برد

این مدل با Bad Bunny با یک قرار عاشقانه اسب سواری در مرکز اسب سواری Hidden Hills در کالیفرنیا همه چیز را به سطح بعدی می برد.

عکس‌هایی که توسط TMZ منتشر شده است، این دو را نشان می‌دهد که بر روی یکی از اسب‌های جنر در اطراف محله می‌چرخند. این رپر بعداً به یک سواری انفرادی می رود، در حالی که مدل لبخند می زند و از او فیلم می گیرد.

 • 8 مارس 2023: آنها در حال بوسیدن دیده شدند

در یک گردش، این دو در حال اشتراک بوسه در پارکینگ پس از یک شب بیرون رفتن با دوستان در یک رستوران سوشی در غرب هالیوود عکس می گیرند.

 • 20 فوریه 2023: شایعات عاشقانه در حال پخش شدن هستند

به گزارش پیپل، جنر و بد بانی اولین بار از طریق دوستان مشترک زمانی که رپر در اوایل فوریه به لس آنجلس نقل مکان می کند، ملاقات می کنند.

هفته‌ ها بعد، شایعاتی مبنی بر پرت شدن آنها به گوش می‌ رسد، زیرا این دو توسط TMZ دستگیر می‌ شوند که از همان رستوران در بورلی هیلز خارج می‌شوند، ظاهراً پس از قرار ملاقات دوگانه با جاستین و هایلی بیبر. (این نشریه اشاره می کند که بیبرها تقریباً یک ساعت زودتر از کندال جنر و بد بانی از رستوران خارج شدند، که نشان می دهد سوپر مدل و رپر احتمالاً مدتی را به تنهایی سپری کرده است.)

طبق یک ارسال ناشناس به حساب شایعات مشهور DeuxMoi، این دو در اوایل ماه، در 15 فوریه، در حال بوسیدن در یک باشگاه خصوصی دیده شدند. منبع گزارش می گوید: «من شاهدانی در صحنه دارم که او را در باشگاه دیده اند.»

در روز دوشنبه پس از قرار ملاقات دو نفره این جفت، مجله پیپل گزارش می دهد که جنر و خرگوش بد واقعاً در حال “حضور” بوده اند. به گفته یکی از خودی ها، کندال جنر بد بانی را دوست دارد و دارد سرگرم می شود. این منبع می افزاید: «او با پسرهایی که در گذشته با آنها قرار ملاقات داشته متفاوت است. او بسیار جذاب است.»

هرچند که مدتی نگذشت خبر های ذکر شده با قرار ملاقات های پی در پی کندال جنر و تیموتی شالامی پایان یافت و اکنون میتوانیم به صورت رسمی بگوییم که کندال و تیموتی با هم هستند.

 

در مت گالای ۲۰۲۳ چه گذشت؟

همه‌ی ما کارل لاگرفلد را با شنل، گربه‌اش شوپت و همچنین تضاد رنگی سیاه و سفید در لباس‌هایش می‌شناسیم. این تضاد سیاه و سفید در شخصیتش نیز دیده‌ می‌شد و او که فردی بااستعداد و اسطوره‌ای در دنیای فشن قلمداد می‌شد، بدون نقص هم نبود. از نظراتش درباره‌ی مهاجران خاورمیانه‌ای گرفته تا بی‌احترامی‌هایی که به افراد دارای اضافه‌ وزن کرده‌بود، همه‌ی این‌ها باعث شده‌ بود انتقادات زیادی به تم امسال مراسم مت گالا وارد باشد. با همه‌ی این‌ها و به دلیل میراثی که لاگرفلد برای دنیای فشن باقی گذاشته، مت گالای امسال با حضور بسیاری از سلبریتی‌ها و افراد مطرح در مد با موضوع “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” برگزار شد. در این مطلب لباس‌های بزرگترین رویداد مد 2023، مت گالا را در چند بخش تقسیم می‌کنیم و در ادامه با هم  به بررسی آنها می‌پردازیم.

لباس‌ها را می‌شود به چند گروه اصلی تقسیم کرد:

 • لوک‌هایی از آرشیو شنل
 • لباس‌هایی با تم گربه‌ی محبوب کارل
 • طرح‌هایی که از عناصر کلیدی برند شنل مانند رنگ سیاه و سفید، گل، مروارید و بادبزن الهام گرفته شدند.

لوک‌های سیاه و سفید و مرواریدی عنصر کلیدی در مت گالا 2023:

ترکیب سیاه و سفید، امضای رنگی کارل که به وضوح یادآور اوست، منبع الهام بسیاری از لباس‌های این رویداد بود.

Janelle Monáe، در مت گالای 2023

جنل در لباسی از تام براون بسیار زیبا دیده می‌شد. اول به پوشیدن لباس‌های ساختارشکن معروف است، ابتدا در مثلثی از کت‌های چندلایه حاضر شد که بعد با درآوردن لایه‌های رویی و نمایان شدن زیردامنی و بیکینی پوشیده‌ شده زیر آن حاضرین را شگفت‌زده کرد که البته یادآور لوک  لیدی گاگا در سال 2019 نیز بود.

 

بد بانی و ژکوموس تضاد فرش قرمز مت گالا:

دو عنصر سیاه و سفید در کنار هم ولی جدا. بد بانی در یک کت‌ و شلوار تماما سفید با آسیتن‌های بلند دنباله‌دار ظاهر شده‌ بود، دنباله‌ای که گل‌های استیتمنت کارل را به فرش کرم مت گالا آورده‌ بود و در کنار او، طراح لباسش، ژکوموس که در کت شلواری سیاه‌ رنگ حاضر شده‌ بود، جفت دیگر این ترکیب‌ رنگ تاریخی که زرق‌ و‌ برق آن نه به وسیله طراحی بلکه با پارچه‌ای براق و اکلیلی اضافه شده‌ بود. البته نباید باز بودن قسمت پشت این کت‌ و شلوارها را نادیده گرفت که با یک گردنبد نقره‌ای تاکید بیشتری هم شده‌ بود.

 

کاردی بی با استایلی تحسین برانگیز:

سیاه و سفید، کراوات سیاه، پیراهن مردانه سفید و گل‌های رز بزرگ، همه‌ی این‌ها را می‌شد در لباس اول کاردی بی مشاهده کرد. می‌توان گفت او یکی از کامل‌ترین رفرنس‌ها به امضاهای اصلی لاگرفلد را پوشیده‌ بود، که با یک دستکش بلند سیاه و کلاه‌گیسی از موهای سفید کامل شده‌ بود.

 

ان هاتاوی و هنر برند ورساچه:

استفاده از پارچه تویید برای خلق یک پیراهن چیزی نیست که هر روز ببینیم، پارچه‌ای زمخت و زبر که معمولا برای لباس رو استفاده می‌شود، انتخاب خوبی برای پیراهن به نظر نمی‌رسد، اما ورساچه این کار را با موفقیت انجام داده‌ بود؛ لباس هاتاوی نه تنها زمخت به نظر نمی‌رسید بلکه با جزئیات مرواریدی و سنجاق‌های طلایی که به آن افزوده‌ شده‌بود ظرافت مضاعفی نیز داشت.

 

ال فنینگ:

لباس ویوین وست‌وود ال فنینگ جهت متفاوتی را پیش می‌گرفت، او از یکی از خاطره‌های مورد علاقه‌اش با کارل را به عنوان منبع الهام این لباس استفاده کرده‌ بود. منبع الهام او خاطره‌ای برای زمانی است که ال 13 سال داشته و کارل از او با کت شنل سیاه‌رنگی که حالا دور شانه‌هایش است عکاسی کرده.

فنینگ به یاد دارد که تاج گلی از گل‌های بابونه بر سر داشته و به همین دلیل این لباس، همراه با دست‌گلی که در دست دارد می تواند رفرنسی به لباس‌های عروس معروف کارل نیز باشد که معمولا توسط الهه و مدل مورد علاقه‌اش پوشیده می‌شد.

 

میراث تاریخی برند شنل

Penélope Cruz  بازیگر 49 ساله‌ی اسپانیایی که دوست صمیمی کارل لاگرفلد و یکی از مجریان مراسم مت گالا 2023 نیز بود، لباس عروس کلاهدار سفیدی از آرشیو بهار و تابستان برند شنل که در سال 1988 توسط سوپرمدل فرانسوی Ines de la Fressange  پوشیده شده بود را بر تن کرده است.

کلاه توری گلدوزی شده‌ی لباس کروز ،یادآور Spanish mantilla (روسری سنتی اسپانیایی) است که توسط عروس‌ها در مراسم مذهبی پوشیده می‌شود و کاملا با اصالت اسپانیایی و حفظ میراث شنل همخوانی دارد.

پنه لوپه کروز در لباس عروسی از برند شانل در مت گالا درخشید!

الهام بخش Nicole Kidman برای مراسم مت امسال، خودش بوده است. این بازیگر استرالیایی با  لباسی که در سال 2004 برای تبلیغات No.5 شنل توسط لاگرفلد برای او طراحی شده بود، بر روی فرش قرمز این مراسم ظاهرشد. برخی از منتقدین معتقدند که او نیز همانند کارل، همیشه الهام‌بخش خودش بوده است.

نیکول کیدمن در لباسی از برند شانل در مراسم مت گالا همه را محو خود کرد…

یکی دیگر از میزبانان تاثیرگذار مراسم گالا‌ی امسال Dua lipa بود. او با لباسی از کالکشن پاییز و زمستان 1992 شنل که در فشن شوی اصلی هنرپیشه و مدل آلمانی Claudia Schiffer آن را پوشیده بود در شب ادای احترام به کارل حاضر شد. لیپا این لباس آیکونیک  و زیبا را با یک گردنبند الماس 100 قیراطی از برند Tiffany & Co استایل کرده بود. پیراهنی از جنس توئید که از مشخصه‌های بارز برند لوکس شنل است و بالاتنه‌ای به شکل کرست که در سال 1992 توسط کارل طراحی شده است.

Claudia schiffer در لباسی از برند شنل در سال 1992 و Dua lipa در لباسی از برند شنل در مت گالا 2023 ظاهر شدند.

سوپر مدل Naomi Campbell یکی دیگر از مهمان‌هایی بود که برای راه رفتن بر روی فرش قرمز این شب تاریخی به سراغ آرشیو شنل رفته بود.  انتخاب Campbell  لباس مجلسی از مجموعه‌ی کوتور بهار و تابستان 2010 شنل برای این شب یه یاد ماندنی بوده است.  این شانزدهمین فرش قرمز مت گالا است که این سوپر مدل جذاب آن را جشن می‌گیرد و شرکت می‌کند.

naomi Campbell در لباسی از مجموعه کوتور بهار و تابستان 2010 برند شنل وAshley Graham  در لباسی مجلل و قدرتمند ظاهر شدند.

این مدل پلاس سایز 35 ساله چهارمین حضور خودش در فرش قرمز مت گالا را تجربه می‌کند .اشلی لباسی از میراث chanel که مربوط  به مجموعه‌ی پاییز و زمستان 1987 بوده و توسط Harris-Reed طراح لباس بریتانیایی_آمریکایی بازطراحی شده است را بر تن داشت. ashly graham در لباسی از مجموعه پاییز و زمستان 1987 برند شنل در مت گالا 2023.

 

تم گربه در مت گالا 2023

با توجه به علاقه‌ی بسیار زیاد طراح فقید آلمانی به گربه‌اش Choupette خیلی دور از انتظار نبود که طراحانی  این گربه‌ی محبوب را به عنوام منبع الهام بخش خود قرار دهند. Doja Cat  یکی از کسانی بود که گربه‌ی کارل به عنوان موضوع الهام خود قرار داده بود و با ورودش به مراسم یکی از پربیننده‌ترین لحظات مراسم را رقم زد.

لیل ناس و دوجا کت‌ با لباسی با تم گربه در مت گالا 2023

Brett Alan Nelson مدیر خلاق و استایلیست دوجا می‌گوید: ” کسی به غیر از doja cat  نباید گربه‌ی کارل میشد.”

Doja و استایلیستش به همراه Fernando Garcia کارگردان خلاق برند Oscar de la Renta حدود 6 ماه روی این لباس که کاملا سنگ دوزی شده بود، کار کرده بودند.

Lil Nas X از دیگر مهمانانی بود که سر تا پا نقره‌ای، پوشانده شده با کریستال و مروارید و یک عدد ماسک صورت که تداعی کننده‌ی گربه بود وارد مجلس شد.

 

طراحان مد بر روی فرش قرمز مت گالا

طراحان مد مهم‌ترین افراد در این مراسم هستند و هر سال علاوه بر همکاری با افراد مشهور، خودشان هم با لباس‌های طراحی شده بر اساس تم، بر روش فرش قرمز مت حاضر می‌شوند.

این حضور، امسال با توجه به اینکه تم مراسم بزرگداشت یکی از طراحان فقید مد بود، متفاوت بود. چرا که بسیاری از این افراد همکاران سابق کارل یا از شاگردان او بودند.

نکته‌ی جالب توجه در کاستوم‌های طراحان حاضر در مراسم این بود که تعداد زیادی از آن‌ها از ظاهر سیاه و سفید کارل با کت‌وشلوار و عینک‌های آیکونیک الهام گرفته بودند. این نکته در لوک تامی هیلفیگر آمریکایی که سرتاپا شبیه به کارل بود به اوج رسید. اما در این میان بعضی متفاوت عمل کردند!

 

تامی هیلفیگر در مراسم مت گالا

Olivier Rousteing

Olivier Rousteing یکی ازطراحانی است که حضوری منحصربه‌فرد داشت.

او منابع مختلفی برای الهام گرفتن داشت، اما هیچ چیز در نظرش دراماتیک‌تر از چهره‌ی کارل نبود. بنابراین، کاستوم Jeremy pope بازیگر آمریکایی از خانه‌ی مد بالمان یک شنل بود که چهره‌ی 30 فوتی لاگرفلد با “بیش از 5000 متر پارچه ابریشمی بر روی آن دوخته شده بود. جرمی و اولیور با هم بر روی فرش قرمز ظاهر شدند.

 •  کاستوم jeremy pope
 •  اولیویر و جرمی بر روی فرش قرمز
 • Donatella Versace

دوناتلا یکی از طراحان تاثیرگذار شب، به خوبی توانسته بود میراث کارل را با امضای طراحی ورساچه ترکیب کند.

این ترکیب در کاستوم‌های طراحی شده او مانند پیراهن Anne Hathaway و حتی پیراهن خود او نمایان بود.

او پیراهنی صورتی با گل‌های معروف شنل بر تن داشت و با این وجود بعضی قسمت‌ها مانند کرست به وضوح ورساچه را نمایندگی می‌کردند.

 •  پیراهن anne hathaway از خانه‌ی‌ مد ورساچه
 •  پیراهن دوناتلا
 • مت گالا 2019، اسکار دنیای مد
 • Jeremy Scott

جرمی اسکات طراح مد و مدیر خلاق برند Moschino  به همراه یکی از مدل‌های مورد علاقه‌ی کارل، Devon Aoki بر روی فرش قرمز ظاهر شد.

شروع همکاری کارل و جرمی با این مدل ژاپنی به دو دهه‌ی قبل برمی‌گردد. حضور این دو در کنار هم، رابطه‌ی نمادین طراح و سوپرمدل را تداعی می‌کرد.اسکات می‌گوید: من لباس‌های ترکیبی سیاه و سفید را مهم‌ترین امضای طراحی کارل می‌دانم. جرمی برای طراحی این لوک‌ها، بال‌های مشهور خودش را به ترکیب رنگی موردعلاقه‌ی کارل اضافه کرد.

5 / 5. 49