گزارش زنده در مسابقات پوکرآنلاین

این روزها برای فستیوال‌ و مسابقات زنده پوکر، ارائه یک گزارش زنده از رویدادهای خود بیش از پیش استاندارد شده است، و حتی اپراتورهای کوچک‌تر نیز از طریق متن، تصاویر و حتی پخش زنده از طریق رایج‌ترین رسانه‌های اجتماعی، به‌روزرسانی‌ها را دنبال می‌کنند. اما واقعاً این به‌روزرسانی‌ها چگونه کار می‌کنند و چه کسی آنها را ارائه می‌کند؟ اول از همه، این یک بازار بسیار منحصر به فرد و تخصصی است و هیچ دوره ای در مدرسه یا دانشگاه وجود ندارد که در آن یاد بگیرید چگونه گزارشگر مسابقات پوکر زنده شوید. بسیاری از بازیکنان پوکر همچنین به “استالکرهای نزدیک میز خود” به عنوان وبلاگ نویس اشاره می کنند، زیرا به روز رسانی های نوشته شده بیشتر به شکل وبلاگ ظاهر می شوند. هر دو گزینه معتبر هستند، در حالی که گزارشگر با خود شرح شغل مناسب تر است. گزارش زنده در مسابقات پوکر حرفه ای نسبتاً جدید است و پس از رونق پوکر در سال 2006 محبوبیت بیشتری پیدا کرد. در آن زمان پیشگامان پوکر علاقه مندان و بازرگانانی بودند که پتانسیل را در تبلیغات می دیدند، و اپراتورهای رویدادهای پوکر به دنبال راهی برای ایجاد خود بودند. تورنمنت‌هایی که برای مخاطبان بیشتر شناخته شده است. هنگامی که پوکر محبوبیت بیشتری پیدا کرد و تبلیغات در تلویزیون ظاهر شد، بسیاری از روزنامه نگاران به آن روی آوردند. دانش آموزان به دنبال راه دیگری برای کسب درآمد بودند، چه از طریق ورق بازی یا یک کار پاره وقت. آنها با سایت های پوکر تماس گرفتند و پرسیدند که آیا خدمات آنها مورد نیاز است یا خیر. بسیاری از اپراتورها زمانی که داستان‌هایی درباره رویدادهایشان برای جذب مشتریان جدید منتشر می‌شد، متوجه وضعیت برد-برد روی کاغذ شدند. اندکی پس از آن، ایده بازیکنان حمایت‌شده برای ایجاد آگاهی بیشتر از برند پدیدار شد و اهمیت به‌روزرسانی‌ها، ویدیوها و تصاویر برای رسانه‌های اجتماعی حیاتی‌تر شد. “شناخته شدن در رسانه های پوکر یک چالش است، زیرا فرد معمولاً با رویدادهای کوچک شروع می شود.

بنابراین دقیقاً چگونه می توان وارد این نوع شغل شد و عضویت در رسانه پوکر شامل چه وظایف کلی می شود؟ بدیهی است که باید اشتیاق خاصی برای بازی با ورق وجود داشته باشد که همه ما آن را دوست داریم و از آن متنفریم (گاهی اوقات)، زیرا حتی بهترین نویسنده یا روزنامه نگار تنها در صورتی می تواند بینش محدودی از آنچه در حال رخ دادن است ارائه دهد که دانش عمیقی از موضوع نداشته باشد. . حتی شایعه گسترده ای وجود دارد مبنی بر اینکه بسیاری از گزارشگران زنده در واقع بازیکنان پوکر تفریحی هستند که متوجه شدند برای رقابت در میزها به اندازه کافی خوب نیستند. من به طور تصادفی در حین تحصیل در یک مدرسه زبان و تجارت، هنگام بازی آنلاین به پوکر وارد شدم و به نوعی از طریق یک تبلیغ آنلاین برای رویدادهای زنده واجد شرایط شدم. این شامل دو پول نقد در تورنمنت ها از بسته ای بود که برنده شده بودم، اما خیلی زود تصمیم گرفتم به جای تمرکز بر حرفه ای به عنوان بازیکن پوکر، مسیر تحصیلم را ادامه دهم. به این والدین بسیار شکاک اضافه کنید که هشدارهایی درباره پایبندی به یک شغل واقعی به جای این چیزهای عجیب قمار فرستادند. پس از مراجعه به آژانس بازاریابی سایت پوکری که از طریق آن واجد شرایط شدم، کار من به عنوان فریلنسر شروع شد و در ترجمه ها، ایجاد کمپین های بازاریابی کمک کردم و همچنین برای یک پلت فرم وابسته به پوکر در کانادا شروع به کار کردم. تور پوکر اروپا در آن زمان در حال تبدیل شدن به یک برنامه ثابت در مدار پوکر زنده بود، در حالی که من در انجمن‌های پوکر آنلاین فعال‌تر شدم و با برخی از آن اعضا ملاقات کردم تا به طور منظم در رویدادهای زنده خودمان به صورت آنلاین با آنها چت کنم. یکی از آنها به طور اتفاقی با یک سایت پوکر تماس گرفت و یک قرارداد اسپانسر گرفت و به من پیشنهاد داد تا به آنها در ارائه به روز رسانی برای افراد حرفه ای و واجد شرایط خود کمک کنم. مورد دوم تقریباً هفت سال پیش بود، و از زمانی که من برای اولین بار وارد گزارش زنده با لپ‌تاپ ویندوزی و دوربین تصادفی تنها با یک لنز شدم، خیلی چیزها تغییر کرده است. شناخته شدن در رسانه های پوکر یک چالش است، زیرا فرد معمولاً با رویدادهای کوچک شروع می کند و گاهی اوقات فرصت شرکت در جشنواره های بزرگ به او داده می شود. این نقطه عطف و شانسی است که در آن اخلاق کاری و فداکاری برای استخدام دوباره نتیجه می دهد. آلمانی بودن به شما کمک می کند، زیرا ما معمولاً در سراسر جهان به عنوان کارگران سخت کوش شناخته می شویم.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

بیایید نگاهی دقیق تر به گزارش زنده در طول رویدادها داشته باشیم

خبرنگاران زنده یا مستقیماً برای سایت پوکر یا اپراتور مسابقات کار می کنند، یا توسط یک خبرگزاری استخدام می شوند که در ازای آن معمولاً میزبان ها برای ارائه به روز رسانی ها پول می گیرند. این معمولاً شامل هزینه‌های سفر و اقامت در نزدیکی محل برگزاری می‌شود، و سفرهایی که برای رسیدن به جایی که باید باشید می‌تواند بین چند ساعت تا بیش از یک روز در جاده باشد. زمان زیادی برای استراحت و آماده شدن برای کار آینده وجود ندارد، زیرا زمان سفر معمولاً به یک روز قبل از شروع و پایان رویداد برای ورود و خروج کاهش می یابد. در حالی که برخی از پیست ها مدتی است که وجود داشته اند و نام های بزرگ زیادی را در مسابقات خود جذب می کنند، بخش بزرگی از میدان را مشتاقان پوکر نسبتا ناشناخته تشکیل می دهند. آشنایی با آن‌ها در طول رویداد و افزودن نام‌ها و چهره‌ها به حافظه در طول سال‌ها، کلید جریان دائمی اطلاعات است. هرچه بازیکنان بیشتری بشناسید، به کمیت و کیفیت به‌روزرسانی‌ها کمک بیشتری می‌کند. در بسیاری از موارد، و به ویژه در مکان‌های جدید، یافتن آنچه در حال رخ دادن است در حالی که به سختی هیچ یک از شرکت‌کنندگان را می‌شناسید به یک چالش تبدیل می‌شود. یک چشم باز کمک می کند، و هر چه تعداد تورنمنت های بیشتری پوشش داده شود، کل روند آسان تر می شود. از دست اول تا دسته های بزرگ در وقت استراحت شام و صف بندی چند میز آخر، وظیفه ارائه هر چه بیشتر اطلاعات در بالای لیست وظایف باقی می ماند.

 سری جهانی پوکر

هر سال، کمپ تابستانی سالانه در لاس وگاس تعدادی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صحنه پوکر را برای هفت هفته جنون به خود جذب می‌کند. مسئولیت و بررسی دقیق گزارش زنده به میزان قابل توجهی بالا می رود و هر اشتباهی می تواند منجر به طوفانی از شکایات شود. چه اندازه شرط، یک کارت از دست رفته یا اشتباه تایپی در مورد نام بازیکنان درگیر. چرا سری جهانی پوکر در سطح متفاوتی قرار دارد؟ پول، غرور و افتخار زیادی در خطر است و (تقریبا) هر بازیکن پوکر آرزوی بردن یک دستبند را دارد. با این حال، در حالی که اکثر فستیوال‌های بزرگ (مسابقات پوکر) دیگر معمولاً فقط به‌روزرسانی‌هایی را برای هولدم و تا حدی رویدادهای اوماها ارائه می‌کنند، تنوع زیادی از انواع مختلف بازی قهرمانان خود را در شهر گناه تاج می‌گذارند. یافتن افرادی که بتوانند همه اینها را به طور دقیق و به موقع گزارش کنند، به طور فزاینده ای دشوار می شود، زیرا تعداد آنها برای شروع زیاد نیست. علاوه بر این، بسیاری از خبرنگاران پوکر در حال یافتن مشاغل جدید هستند و این نیاز به ترکیبی از نویسندگان با تجربه و چهره های جدید از سراسر جهان را ایجاد می کند.

“گزارش زنده اغلب می تواند یک کار حوصله سر بر باشد که نیاز به یک اصرار مداوم از ثبات و انگیزه دارد.” در حالی که هیچ اشتباهی از روی عمد انجام نمی شود، ممکن است و اتفاق خواهد افتاد. بالاخره همه ما انسان هستیم. اعلان مؤدبانه مبنی بر اینکه برخی از اطلاعات نادرست یا گم شده اند معمولاً کمک می کند و به روز رسانی ها مطابق با آن اصلاح می شوند. بسیاری از بازیکنان پوکر وقتی کسی نام او را برای نوشتن دستی می‌پرسد، ناراحت می‌شوند و در رسانه‌های اجتماعی در مورد آن صحبت می‌کنند، در حالی که دیگران به این درخواست توهین نمی‌کنند. یکی دیگر از نکات قابل بحث، بزرگی زمین در برخی از مسابقات WSOP با خریدهای کوچک است. قدم زدن در کل اتاق پر از میزهای پوکر می‌تواند بسیار ترسناک باشد و انجام اقدامات قابل توجه در مراحل اولیه بیشتر یک زمان‌بندی خوش شانس است تا مهارت. هنگامی که این میدان عظیم به سمت مراحل پایانی روز 2 نازک شد، کار پیچیده تری به طور واقع بینانه امکان پذیر است. البته، رویدادهای قهرمانی نیز با “چه کسی” پوکر وجود دارد، و بسیاری از طرفداران بی صبرانه منتظر اخبار از میز هستند. اکثر بازیکنان شناخته شده هستند و توجه به کیفیت به‌روزرسانی‌های زنده به خوبی می‌درخشد، همانطور که دوربین‌ها اگر مسابقات به صورت زنده پخش می‌شوند یا برای تلویزیون ضبط می‌شوند، این کار را انجام می‌دهند. از همه اینها چه برداشتی داریم؟ گزارش زنده اغلب می تواند یک کار ناسپاس باشد که نیاز به یک اصرار مداوم از ثبات و انگیزه دارد. با وقفه های بسیار کمی در میان برای برخی، این باید چیزی بیش از یک شغل باشد. بسیاری آن را چالشی می نامند که به اشتیاق زیادی نیاز دارد. آیا پوکر این نیست؟

5 / 5. 49